Про житловий комплекс

 

🍃 Паркове містечко – житловий комплекс комфорт-класу в престижній частині міста Івано-Франківськ.

🍃 Містечко знаходиться по вул. Національної Гвардії поруч з парком ім. Т.Шевченка та за 15 хв пішої ходи від центру міста. Квартира в «Парковому містечку»- це життя в ідеальному балансі: коли не потрібно обирати між прогулянками на природі та близькістю до центру міста.

🍃 У ЖК “Паркове містечко” відсутні малогабаритні квартири(до 30м²), а це важливий аргумент для тих, хто цінує комфорт і правильне оточення.

🍃 Додайте до цього невелику кількість квартир на поверсі, і ви отримаєте гармонійний простір сусідів-однодумців.Тиша та приватність Вам гарантована оскільки житловий комплекс знаходиться поруч зеленої зони міста.

 

Благоустрій

 

На території житлового комплексу продумане все для безпечного та комфортного життя. В‘їзд на територію здійснюється тільки через пост охорони. Створюючи ЖК «Паркове містечко» ми подбали про те, щоб ви відчували затишок не лише вдома, а й на прибудинковій території. Адже комфорт не обмежується квартирою чи під’їздом, він охоплює і простір навколо будинку, в якому ви живете. Саме тому проектом передбачено:
🍃 багатофункціональний громадський простір;
🍃 багаторівневий паркінг;
🍃 закриті внутрішні “італійські” двори;
🍃 озеленена територія;
🍃 алея сакур;
🍃 сквери;
🍃 сучасні дитячі майданчики.

Сучасні житлові комплекси вимагають чогось значно більшого за звичні дитячі майданчики та лавочки для відпочинку. Ми вийшли за межі стандартного будівництва і спроектували громадський простір, що стане затишним місцем для всіх, без винятку, жителів «Паркового Містечка»🌳.
Так проектом передбачено декілька функціональних зон:
✅Сучасний дитячий майданчик для найменших діток👶 із зручними гірками, гойдалками, БАТУТАМИ😲та іншими не менш цікавими локаціями для ігор.
✅Workout площадка🏋🏻‍♂️, яка підійде як для дорослих, так і для підлітків.
✅Мультифункціональний стадіон🥅 для футболу⚽️ та баскетболу🏀.
✅Сучасний скейт-парк🛹 для дітей віком до 12 років.
✅ВЕЛИКІ прогулянкові алеї та сквер для Вашого відпочинку🌳
.
Ми створили місце, де кожен мешканець, від малого до великого знайде чим себе зайняти😉.

 

Архітектура

 

🍃Житловий комплекс «Паркове містечко» представлений сучасними цегляними будинками на 6-10 поверхів з детально продуманим проектуванням та дотриманням європейських стандартів, використання екологічно чистих матеріалів у будівництві та у внутрішній обробці стін, надійного ліфтового обладнання та високоефективних енергозберігаючих вікон з 6-камерного профілю.

🍃Ключовим моментом у будівництві є також зведення зовнішніх стін максимальної товщини, що збережуть тепло та затишок у ваших оселях.

🍃Однією з переваг ЖК «Паркового містечка» є широкий вибір сучасних та актуальних планувань з великими кухнями та з максимально практичним використанням простору в квартирах.

🍃Також ви маєте можливість обрати своє унікальне планування дворівневої квартири з терасою та розкішним виглядом на центр міста або на парк ім. Т.Шевченка.