Рентабельність, терміни окупності, поради.

В Івано-Франківську завжди попитом користувались квартири у центральній частині міста та ті, які розташовані неподалік навчальних закладів, а також житлові комплекси, що мають якісну інфраструктуру. Маючи досвід у будівництві майже 25 років, наша компанія «МЖК Експрес-24» може з впевненістю сказати, що попит на купівлю квартир для здачі в оренду і отримання пасивного доходу у нашому місті набирає з кожним роком щораз більшої популярності. Також, якщо квартира купляється на перспективу дітям чи внукам, здача квартири в оренду в період «дорослішання» майбутніх господарів – вигідна інвестиція з збереженням і примноженням капіталу.

Як обрати квартиру для здачі в оренду?

При виборі квартири для здачі в оренду варто віддати перевагу не дешевизні, а ліквідності. Радимо оцінювати її привабливість не тільки для орендаторів, але й для потенційних покупців – це позбавить вас від проблем та збитків, якщо в майбутньому ви приймете рішення про перепродаж. Найбільш рентабельними є 1- та 2-кімнатні квартири в розвинутих мікрорайонах, поблизу центру міста.

Існують загальні принципи, які варто врахувати під час пошуку вдалого варіанту:

Репутація та умови забудівельника.

Найвигідніше придбати нерухомість на ранніх стадіях будівництва: різниця в ціні 1 мна початковому етапі будівництва і після введення будинку в експлуатацію досягає в середньому 25-30 %. Приводом для занепокоєння можуть стати акції та занижені ціни протягом тривалого часу, особливо якщо вона набагато нижча за середньоринкову. Немає ніякої гарантії, що девелопер (забудівельник) зможе здати об’єкт при такій системі фінансування. Саме тому, велику роль відіграє репутація забудовника: кількість і тип зданих об’єктів, темпи проведення робіт, своєчасне введення будівель в експлуатацію, якість житла.

Так, у 2015 році будівельна компанія «МЖК Експрес-24» здала в експлуатацію першу чергу ЖК «Паркове містечко». Попит на купівлю квартир для оренди за 5 років тут зросла у декілька разів і цьому є логічне пояснення.

 За 5 років компанія здала в експлуатацію 14 будинків, у яких було продано усі квартири (665), більша частина яких на даний час заселена. Наразі, завершуються будівельні роботи в IV черзі (здача у 2020 році – 9 будинків) та триває будівництво V та VI черги.

Місцезнаходження.

До нього відноситься близькість транспортних вузлів, інфраструктура, репутація району, екологія. Стандартні вимоги – наявність дитячих садочків, шкіл, поліклінік, паркувальних місць і зупинок громадського транспорту.

Так, житловий комплекс «Паркове містечко» знаходиться у центральній частині міста Івано-Франківськ (вул. Національної Гвардії) за 100 метрів від міського парку ім. Т.Шевченка та поблизу Прикарпатського університету. Географічно вигідне розташування та автомобільні розв’язки додають лише переваг у виборі житла для інвестиції саме в ЖК «Паркове містечко» від «МЖК Експрес-24».

Тип будинку.

Тут оцінюється матеріал і рік побудови. Перше місце займають цегляні будинки нового покоління.
Так, житловий комплекс «Паркове містечко» представлений сучасними цегляними будинками на 6-10 поверхів з детально продуманим проектуванням та дотриманням європейських стандартів, використанням екологічно чистих матеріалів у будівництві та у внутрішній обробці стін, надійного ліфтового обладнання та високоефективних енергозберігаючих вікон з 6-камерного профілю.Ключовим моментом у будівництві є також зведення зовнішніх стін максимальної товщини, що збережуть тепло та затишок у ваших оселях.

Інфраструктура

Продумана внутрішня інфраструктура житлового комплексу «Паркове містечко» з магазинами, дитячим садочком «Первісток», дитячо-спортивними майданчиками, скейт-парк для дітей до 12 років, батути і зонами для прогулянок та відпочинку.

Ціна та окупність

Ціна 1 м2 в ЖК «Паркове містечко» складає у середньому від 12.500 грн, проте система розтермінування дає можливість вигідно придбати житло на стадії будівництва. Оренда 1-кімнатної квартири в даному житловому комплексі, зважаючи на всі вище перераховані критерії, складає не менше 200$, саме тому окупність житла складає 7 років, за умови придбання квартири середної за квадратурою (36 м2).Тому, житловий комплекс «Паркове містечко» є прекрасним місцем не лише для життя, але також є інвестиційно привабливим.

Нерухомість тут завжди користується попитом і цінність такої інвестиції постійно зростає.

У грудні 2020 року в ЖК «Паркове містечко» відбудеться завершення будівництва IV черги! Саме це є чудовим моментом придбати готову квартиру для оренди, яка приноситиме вам прибуток уже завтра.

За деталями звертайтеся до наших менеджерів і вони нададуть вам необхідну інформацію.

ЖК “Паркове Містечко” – Івано-Франківськ

 

preloader